Duminică, 2017-07-23, 01:32:14
Bine aţi venit Vizitator | RSS

Şcoala Corocăieşti

Statistici

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0
Formularul pentru autentificare

Ei sunt mândria şcolii

 

 

ASOCIAȚIA OLIMPICII CUNOAȘTERII
PROIECTUL NAȚIONAL OLIMPIADELE CUNOAȘTERII
PREMII ȘI REZULTATE OBȚINUTE LA EDIȚIA A VIII-A

 Diplomă de excelență

Moldovan Adelina
- clasa a VII-a, limba franceză
Tololoi Bogdan - clasa a VII-a, limba franceză
Corocăescu Andreia - clasa a VII-a, limba franceză
Petrariu Ioana - clasa a III-a, limba și literatura română
Bojoreanu Irina - clasa a VIII-a, limba franceză
Corocăescu Loredana - clasa a VII-a, limba franceză
Olariu Alisia - clasa a III-a, limba și literatura română
Petrescu Gabriela - clasa a VIII-a, limba franceză
Roman Daniel Ionatan - clasa a VII-a, limba franceză
Bojoreanu Iulia - clasa a V-a, limba și literatura română
Adomnicăi Nicoleta - clasa a V-a, limba și literatura română
Luca Larisa - clasa a V-a, limba și literatura română
Nastasiu Roxana - clasa a V-a, limba și literatura română

Diplomă de merit

Adomnicăi Nicoleta - clasa a V-a, limba franceză
Apetrei Ana - Maria - clasa a VIII-a, limba franceză
Bojoreanu Iulia - clasa a V-a, limba franceză
Galan Cosmin - clasa a III-a, limba și literatura română
Galan Raluca - clasa a V-a, limba franceză
Galan Raluca - clasa a V-a, limba și literatura română
Luca Larisa - clasa a V-a, limba franceză
Maxim Bogdan - clasa I, matematică
Maxim Robert - clasa I, matematică
Nechifor Denisa - clasa I , matematică
Olariu Alisia - clasa a III-a, matematică
Apetrei Alina - clasa I, matematică
Balan Andreea - clasa I, matematică
Gavrilaș Antonios - clasa I, matematică
Logofatul Miriam - clasa I, matematică
Maxim Rebeka - clasa a III-a, limba și literatura română
Dănilă Andreea - clasa I, matematică
Ifrim Sabina -  clasa a VI-a, limba și literatura română
Smântână Cosmin - clasa III-a, matematică
Galan Cosmin - clasa a III-a, matematică
Bojoreanu Iulia - clasa a V-a, matematică
Adomină Nicoleta - clasa a V-a, matematică
Aioanei Mihaela -  clasa VI-a, limba și literatura română
Galan Raluca - clasa a V-a, matematică
Maxim Rebeka - clasa a III-a, matematică

 

Concurs "Impuls Perpetuum" (chimie-fizică) - etapa județeană

  • Corduneanu Elena Raluca - Mențiune (clasa a VII-a) 2016
  • Luca Paula Elena - Premiul III (clasa a VII-a) 2016
  • Pascariu Cristina Florina - Premiul II (clasa a VIII-a) 2015
  • Tabără Emanuel - Premiul III (clasa a VIII-a) 2014

Concurs "Descoperă și tu" (chimie) - etapa județeană

  • Luca Paula Elena - Premiul III (clasa a VII-a) 2016
  • Pascariu Cristina Florina, Tabără Viorica Denisia - Premiul I (2015)

Olimpiada de geografie - etapa județeană

  • Corocăiescu Alexandru (Clasa a VIII-a) - Premiul III (2015)

Olimpiada de limba franceză - etapa județeană

  • Apetrei Raluca (Clasa a VII-a) - Premiul II (2016)

 

Căutare
Calendar
«  Iulie 2017  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2017
Creaţi un website gratuit prin uCoz